Rallipassid nüüd müügil

Täna, 1. septembril, algas Paide Rally rallipasside müük.

16.–17. septembrini toimuva ralli pääsmeid saab osta Coop Järva suurematest poodidest üle maakonna.

Paide Rally 2022 toob endaga kaasa kokku 10 kiiruskatset kogupikkusega 122,64 km. Võidu kihutatakse nii Paide linnas kui ka Türi ja Järva valla teedel. Ralli paremaks jälgimiseks pannakse igale katsele üles vähemalt kaks pealtvaatajate ala. Paide Rally korraldaja Alari Lunts ütles, et suurimad publikumagnetid saavad kindlasti olema Paide linnakatse, Sõpruse auk ja Rava kiiruskatse lõik, mis läbib Jalgsema küla.

Rallipassi omanik saab mõlemal päeval ligipääsu kõikidele kiiruskatsetele ja pealtvaatajatele mõeldud aladele, kus on nii tribüünid, toitlustus kui ka tualetid.

Rallipassi hind on 20 eurot.

Alla 12. aastased lapsed saavad rallielamuse tasuta.

Kõikide rallipassi ostnute vahel loositakse

16. septembri hommikul välja unikaalne ja eksklusiivne võimalus nautida Paide linnkatset kuumaõhupallist.

Soodsate ilmastikutingimuste korral tõuseb pall õhku Paide linnast või lähiümbrusest ja teeb madallennu üle linna. Sealt edasi järgneb umbes 30 minutiline unustamatu lend üle kauni Järvamaa looduse. Peaauhind loositakse koostöös Keelutsoon.ee meeskonnaga välja kahele inimesele. Loosis osalemiseks tuleb oma rallipassi number registreerida paiderally.ee/loosimine lehel.

Loosi läheb veel hulgaliselt väiksemaid, kuid mitte vähemtähtsamaid auhindu.

Lisaks rallipassidele lähevad ralli toimumise päeval müüki ka üksikute kiiruskatsete pääsmed, neid saab osta kiiruskatsetel.

Esimene Paide ralli toimus 1982. aastal. Järk järgult suuremaks ja legendaarsemaks muutunud ralli kestis kuni 2008. aastani ning nüüd, pärast 13 aastast pausi on uute korraldajate eestvedamisel toimumas läbi aegade suurim juubeliaastat tähistav ralli.

Starti on oodata kuni 100 ekipaaži nii Eestist, Lätist, Leedust, Soomest kui ka Austriast.