Juba sel nädalavahetusel toimub legendaarne Paide Rally – võidu kihutatakse nii Paide linnas kui ka Türi ja Järva valla teedel.
Kahel päeval läbitakse kokku 10 kiiruskatset kogupikkusega 122,64 km ( 3 reedel ja 7 laupäeval ). Kõikidele katsetele on ülesse pandud pealtvaatajate alad, kus on nii tribüünid, toitlustus kui ka tualetid.
Rallipassid on müügil kõikides suuremates Coop Järva kauplustes, lisaks on võistluskeskusest võimalik osta ka VIP pääsmeid. VIP rallipass annab selle omanikule mitmeid eeliseid – võimalus jälgida Paide Rallyt toetajate alalt (eraldatumad ja paremini jälgitavamad kohad), tasuta söök ja jook ning VIP parkimine koos eraldi ligipääsuga.
Küsi VIP rallipassi Paide Muusika- ja Teatrimajas asuvast võistluskeskusest. VIP passi hind on 150 eurot.
Paide Rally

Paide Rally passi ostnute vahel loositakse mitmeid auhindu, peaauhinnaks on lennuklubi Keelutsoon poolt unikaalne lend ja ainulaadne vaatekoht Paide ralli linnakatsele kuumaõhupallis. Võitja saab lendu ja vaadet nautida koos kaaslasega.
Loosimisel osalemiseks tuleb registreerida oma rallipassi ehk käepaela number www.paiderally.ee/loosimine.

Loosimine toimub 16. septembril ja võitjatega võetakse ühendust.

Passid on müügil Coop Järva kauplustes

Paide Rally

Teeme eksklusiivse meenete müügi!

Kuigi vahetult enne Paide Rally algust saab sümboolikaga meeneid osta nii Paide Maksimarketist kui ka võistluskeskusest, ootame rallisõpru juba ka sel nädalal!

Paide Rally kirjadega buss peatub reedel:

 • kell 14–15 Koeru  Konsumi juures
  kell 16.30–17.30 Paide Maksimarketi ees
  kell 18–19 Türil kaubamaja juures
  laupäeval kell 12–13 Järva-Jaani Konsumi juures

Astu julgelt ligi!
Kogused on piiratud ja kes ees, see mees!

 • Hinnad
  müts 20
  kruus 15
  vihmavari 25

Paide Rally

Täna, 1. septembril, algas Paide Rally rallipasside müük.

16.–17. septembrini toimuva ralli pääsmeid saab osta Coop Järva suurematest poodidest üle maakonna.

Paide Rally 2022 toob endaga kaasa kokku 10 kiiruskatset kogupikkusega 122,64 km. Võidu kihutatakse nii Paide linnas kui ka Türi ja Järva valla teedel. Ralli paremaks jälgimiseks pannakse igale katsele üles vähemalt kaks pealtvaatajate ala. Paide Rally korraldaja Alari Lunts ütles, et suurimad publikumagnetid saavad kindlasti olema Paide linnakatse, Sõpruse auk ja Rava kiiruskatse lõik, mis läbib Jalgsema küla.

Rallipassi omanik saab mõlemal päeval ligipääsu kõikidele kiiruskatsetele ja pealtvaatajatele mõeldud aladele, kus on nii tribüünid, toitlustus kui ka tualetid.

Rallipassi hind on 20 eurot.

Alla 12. aastased lapsed saavad rallielamuse tasuta.

Kõikide rallipassi ostnute vahel loositakse

16. septembri hommikul välja unikaalne ja eksklusiivne võimalus nautida Paide linnkatset kuumaõhupallist.

Soodsate ilmastikutingimuste korral tõuseb pall õhku Paide linnast või lähiümbrusest ja teeb madallennu üle linna. Sealt edasi järgneb umbes 30 minutiline unustamatu lend üle kauni Järvamaa looduse. Peaauhind loositakse koostöös Keelutsoon.ee meeskonnaga välja kahele inimesele. Loosis osalemiseks tuleb oma rallipassi number registreerida paiderally.ee/loosimine lehel.

Loosi läheb veel hulgaliselt väiksemaid, kuid mitte vähemtähtsamaid auhindu.

Lisaks rallipassidele lähevad ralli toimumise päeval müüki ka üksikute kiiruskatsete pääsmed, neid saab osta kiiruskatsetel.

Esimene Paide ralli toimus 1982. aastal. Järk järgult suuremaks ja legendaarsemaks muutunud ralli kestis kuni 2008. aastani ning nüüd, pärast 13 aastast pausi on uute korraldajate eestvedamisel toimumas läbi aegade suurim juubeliaastat tähistav ralli.

Starti on oodata kuni 100 ekipaaži nii Eestist, Lätist, Leedust, Soomest kui ka Austriast.

Paide Rally
Paide Rally

KUTSUME OMA MEESKONNAGA LIITUMA VABATAHTLIKKE

et korraldada maailma parim Paide Rally!

Vabatahtlike abi on meil tarvis pileti- ja nännimüügis, platsihooldusmeeskonnas, radade ettevalmistamises, julgestusmeeskonnas, parkamiskorralduses, koristustiimis, infoletis  ning mujal.

Miks tulla vabatahtlikuks?

Ralli pakub suurepärast võimalust näha suurürituse köögipoolt ja panna ennast proovile erinevates valdkondades, millega igapäevaselt kokku ei puutu. Meeskond toob kokku väga erinevates eluvaldkondades tegutsevaid inimesi, siit leitakse uusi sõpru ning tööalaseid kontakte. Vabatahtliku tööpäeva pikkuseks on tavapäraselt 6-7 tundi.

Ootame vabatahtlikke alates 16. eluaastast.

Registreeruda saab siit

Paide Rally

Pikk ootamine on lõpuks läbi! Paide Rally rõõmustab taas kõiki autospordi- ja rallisõpru – 13 aastat kestnud ootamine saab läbi juba 16.-17. september! Paide Rally 2022 on ühtlasi autoralli Terminal Oil Eesti meistrivõistluste VI etapp. Rallikatseid on kokku kümme – nii vanu ja legendaarseid kui ka uusi ja paremaid.

Esimene võistluskatse algab 16. septembril Paide südalinnast ning ülejäänud katsed kulgevad nii Järva kui Türi vallas ja Paide linna teedel. Vapratele rallisõitjatele kaasaelamiseks ja vahetu elamuse saamiseks on ralli pileteid ja passe võimalik soetada alates septembri algusest COOP Järva Konsumi kauplustest Järvamaal ja Paide Maksimarketist. Piletimüügi punktide lisandudes anname sellest kindlasti esimesel võimalusel teada!

Pilk tasub peale visata ka Paide Rally sotsiaalmeedia lehekülgedele Facebookis ja Instagramis, kuhu postitame jooksvalt nii uudiseid, toredaid tähelepanekuid kui ka loosimänge!

Kiirus südamesse!