Ostmine e-poest

Ostmiseks lisage soovitud toode ostukorvi.

Ostukorvi sisu näete, kui klõpsate üleval paremas nurgas asuvale nupule “Ostukorv”. Ostukorvis saab soovi korral muuta tellitavate kaupade kogust. Kui olete veendunud, et ostukorvis on just need tooted, mida osta tahate, klõpsake nuppu “Soorita ost”, süsteem suunab teid edasi tellimuse vormistamisele.
Täitke palun ilmuvad kontaktväljad enda andmetega tähelepanelikult, see on vajalik kauba viperusteta kohaletoimetamiseks. Valige Teile sobiv kauba kohaletoimetamise meetod, kui valite pakiautomaadi, siis lisage rippmenüüst ka teile sobiv automaat.
Viimasena valige “Makseviis” ning lõplikuks tellimuse kinnitamiseks vajutage nuppu “Esita tellimus”. Vastavalt makseviisile suunab süsteem teid ise edasi. Jälgige erkaanil olevaid õpetusi.

Kauba eest saab tasuda pangalingiga teile sobivast internetipangast. Pangalinke pakub Montonio Finance, makseid vastu võetakse eurodes.

Kõik paiderally.ee e-poes avaldatud toodete müügihinnad on toodud koos käibemaksuga (20%).

Tellija õigus kaubast taganeda

Kauba tagastamisega seonduvad postikulud kannab tellija. Tagastatav kaup peab olema kasutamata ning originaalpakendis. Toote tagastamiseks tuleb esitada tagastamisteade e-mailile info@paiderally.ee. Tagamisteates peavad olema kirjas kliendi nimi ja perekonnanimi, tellimuse number, tellimuse kuupäev ja tagastamise põhjus. Kui kauba tagastamise põhjuseks on kaubal esinevad puudused, siis vahetatakse kaup välja müüja kulul.

Müüja õigus tellimusest taganeda

Müüjal on õigus tellimuse alusel sõlmitud ostu-müügilepingust taganeda, kui müüja vastava kauba varud on ammendunud.

Raha tagastamine

Müüja tagastab tellijale lepingust taganemise korral kauba eest tasutud hinna viivitamata, hiljemalt aga 30 päeva jooksul alates lepingust taganemisest tellija osundatud pangakontole.

Tarne

Tellitud kaubad saadetakse tellija poolt valitud pakiautomaati (Omniva, Itella, DPD). Kaubad saadetakse välja üldjuhul kahe tööpäeva jooksul arvestades tellimuse eest tasumise päevast.

Intellektuaalomandi õigused:

Meie kodulehel asuvad tekstid, helid, kujutised, animatsioonid ja videod ning nende rakendused on kaitstud autoriõigustega ja teiste asjakohaste õigustega. Käesoleva kodulehe sisu ei tohi kopeerida, levitada, muuta või teha kolmandatele isikutele kättesaadavaks. Mõned meie kodulehel olevad fotod on kaitstud kolmandate isikute autoriõigustega.  Kui pole teisiti sätestatud, siis kõikide meie kodulehel esitatud kaubamärkide puhul on tegu kaitstud kaubamärkidega. Meie kodulehel ei anta kolmandatele isikutele õigust kasutada meile või kolmandatele isikutele kuuluvat intellektuaalomandit.

Paide Rally e-poes müüdava kauba ja rallipassidega ei ole lubatud ilma Paide Rally (BTR Racing MTÜ) esindaja kirjaliku loata läbi viia turundus- ega müügiedenduskampaaniaid või muud selletaolist kommunikatsiooni. 

Lõppsätted

Käesolevates tingimustes eraldi lahendamata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest. Kokkuleppe mittesaavutamisel on tellijal õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse. Vaidluste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

Kõikvõimalikud küsimused on oodatud aadressil info@paiderally.ee

Ostu- ja tehniline abi telefonil +372 5699 6558 (Keia)